• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Учнівське самоврядування

shp1shp2

Президент: Павлішина Катерина

11 клас.

Віце-президент: Бардовська Даря 11 клас.

Центр "Знання".shp3

Голова центру: Аврамішина Вероніка 11кл.,

Середа Аліна

10 кл.

Центр "Відпочинок".shp4

Голова центру: Бондар Даря

10 кл.,

Охріменко Вікторія 10 кл.

Центр "Спортсмен".shp5

Голова центру: Філоненко Назар 10 кл.,

Семенець Олександр

11 кл.

Центр "Порядок і чистота".shp6

Голова центру: Пономаренко Ольга 11 кл.,

Цюцик Вікторія 10 кл.,

Центр "Правознавець".shp7

Голова центру: Дубан Тетяна

9 кл.

Мартинюк Єлізавета 9 кл.

Центр "Милосердя" та клуб "Книголюб".

Голова центру: Петренко Яна 9 кл., Єрмакова Буханевич Софія 6кл.,

Центр "Юнпрес".shp9

Голова центру: Сулименко Анна 10 клас

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текст

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.
Немає опису світлини.На зображенні може бути: текст «не розводьте багаття в vici. He ловть диких тварин ,не заби- райте ix додому.»Немає опису світлини.Немає опису світлини.May be a cartoon of стоїть та текст
Поради учням «Як протидіяти булінгу»

· Уникай бешкетника й перебувай у товаристві друзів. Не заходь у туалет, якщо задирака знаходиться там, не ходи в роздягалку, коли немає нікого поруч. Постійно перебувай у товаристві приятеля, щоб не залишатись наодинці з недругом. Перебувай в оточенні приятелів у транспорті (у шкільному автобусі), у коридорах або на перерві – скрізь, де можна зустріти бешкетника. Запропонуй те ж саме своєму другу.

· Стримуй гнів. Розхвилюватись у зв'язку зі знущанням природно, але саме цього й домагаються бешкетники. Це змушує їх відчувати себе сильнішими. Намагайся не реагувати плачем, не червоній і не переймайся. Це вимагає великої кількості тренувань, але це корисна навичка дати відсіч бешкетнику. Іноді корисно практикувати стратегію приведення себе в повну рівновагу, наприклад, рахувати до десяти, записувати свої гнівні слова на аркуші паперу, робити глибокий вдих або просто йти. Іноді треба навчати дітей робити непроникний вираз обличчя, поки вони не позбудуться небезпеки (посмішка або сміх можуть провокувати розбишаку).

· Дій хоробро, йди та ігноруй бешкетника. Твердо й чітко скажи йому, щоб він припинив, а потім розвернись й піди. Намагайся ігнорувати образливі зауваження, наприклад, демонструй байдужість чи вдавай, що ти захоплений бесідою по мобільному телефону. Ігноруючи задираку, ти показуєш, що він тобі байдужий. Зрештою, він, імовірно, утомиться діставати тебе.

· Розкажи дорослим про знущання. Учителі, директор школи, батьки можуть допомогти припинити знущання.

· Розповідай про це. Поговори з кимось, кому ти довіряєш, наприклад, із завучем, учителем, братом, сестрою або другом. Вони можуть запропонувати деякі корисні поради, і навіть якщо вони не можуть виправити ситуацію, це допоможе тобі відчути себе менш самотнім.

· Усунь провокаційні фактори. Якщо розбишака вимагає від тебе грошей на обід, принось обід із собою. Якщо він намагається відібрати твій музичний плеєр, не бери його до школи.

​ Корисні правила-поради для профілактики і подолання кібер-булінгу, для дітей:

1. Не поспішай

Не поспішай, не виплескуй свій негатив у кібер-простір. Важливо домовитись із дитиною, щоб вона не відповідала на вразливі повідомлення до того, як порадиться з дорослими. Старшим дітям запропонуйте правило: перед тим, як писати і відправляти повідомлення, потрібно заспокоїтись, притишити роздратування, злість, образу, гнів. Емоції – погані порадники, вони минають, а написане і відправлене в Інтернет продовжує нести і помножувати негатив уже без Вашої волі і контролю.

2. Будуй свою репутацію

Будуй власну онлайн-репутацію, не провокуйся ілюзією анонімності. Інтернет – це особливе середовище із своїми правилами поведінки - «нетикетом» (новоутворення від англ. net –мережа і «етикет»). Хоча кібер-простір і надає додаткові можливості відчути свободу і розкутість завдяки анонімності, дитині потрібно роз’яснити, що існують способи довідатись, хто саме відправив повідомлення, хто стоїть за певним ніком (анонімним псевдонімом). І якщо некоректні дії у віртуальному просторі призводять до реальної шкоди – від анонімності залишається лише ілюзія: все тайне стає явним. У віртуальному просторі, як і в реальному, діє золоте правило: стався і дій стосовно інших так, як хотів би, щоб ставились до тебе. Крім того, Інтернет фіксує історію, яка складається із публічних дій учасників і визначає його онлайн-репутацію – накопичений образ особистості в очах інших учасників: заплямувати її легко, виправити – важко.

3. Поважай факти

Зберігати підтвердження факту нападів. Потрібно роз’яснити дитині: якщо її неприємно вразило якесь повідомлення чи картинка на сайті (фото, відео, будь що), правильна реакція – вимкнути екран (щоб зупинити негативний вплив, але не комп’ютер!) і негайно звернутись до батьків за порадою. Старші діти можуть зберегти чи роздрукувати сторінку самостійно, щоб порадитись з батьками в зручний час.

Що ігнорувати

Доречно ігнорувати поодинокий негатив. Одноразові образливі повідомлення найкраще ігнорувати, часто в результаті цього кібер-буллінг на початковій стадії і зупиняться. Досвідчені форумчани послуговуються правилом: «найкращий спосіб боротьби з неадекватами – ігнор». Якщо ж реагувати на негативні коментарі, комунікація продовжується.

Коли ігнорувати не варто

Не дивлячись на те, що відправник Вам не відомий, якщо листи систематично містять загрози життю і здоров’ю, або порнографічні сюжети, варто поставити до відома телефонного або Інтернет-провайдера, інспектора місцевого відділку міліції із роботи з неповнолітніми (для цього й важливо копіювати повідомлення із загрозами). Якщо образлива інформація розміщена на сайті, варто зробити запит адміністратору щодо видалення цієї інформації.

Нижче наведено ще декілька порад на випадок, якщо вас залякують або переслідують у мережі:

· Повідомляйте про залякування в мережі, незважаючи на те, чи воно стосується вас безпосередньо. Позначайте такі випадки для розгляду командою YouTube. Блокуйте користувачів, які залякують або переслідують.

· Ніколи не відповідайте на такі коментарі, адже це може лише погіршити ситуацію. Хоча це й складно, спробуйте ігнорувати образи.

· Зберігайте та роздруковуйте образливі повідомлення, публікації, зображення чи відео, які ви отримали чи побачили.

· Занотовуйте дату та час публікації образливих повідомлень, а також будь-які дані про особу, яка їх опублікувала.

· Не передавайте відео чи повідомлення, метою яких є залякування в мережі, адже ви станете співучасником.

· Якщо вас постійно ображають, спробуйте змінити свій ідентифікатор користувача, псевдонім або профіль.

· Насамкінець, не ігноруйте випадки залякування інших осіб у мережі. Якщо ви натрапите на такий випадок, повідомте про це та запропонуйте свою допомогу – розкажіть користувачеві про CyberMentors.

Почувайтеся безпечно в мережі, використовуючи наведені нижче поради щодо запобігання залякуванню:

· Не публікуйте в мережі особисту інформацію.

· Нікому не повідомляйте свої паролі.

· Обдумуйте свої висловлювання, перш ніж публікувати їх у мережі.

· Поважайте погляди інших користувачів. Те, що ви з кимсь не погоджуєтесь, не дає вам права бути грубим або ображати інших.

· Періодично шукайте відомості про себе в Google. Ви зможете побачити в мережі інформацію про себе, яка доступна іншим, а також змінити те, що вам не сподобається.

«Гарячі» лінії та офіційні сайти органів державної влади України»

Гарячі лінії держорганів

Державний орган

Телефон

Урядова телефонна «гаряча лінія»

0-800-507-309

Контакт-центр Пенсійного фонду України

0-800-503-753

«Гаряча телефонна лінія» Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

0-800-50-18-92

«Телефон довіри» Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

0-800-50-13-83

Інформаційно-довідкова телефонна система державної служби зайнятості

0-800-50-50-60

«Гаряча лінія» Генеральної прокуратури України щодо порушення прав фізичних осіб- підприємців та господарюючих суб’єктів

0-800-507-001

«Гаряча лінія» СБУ щодо особливо-небезпечних злочинів проти держави

0-800-501-482

Пряма телефонна лінія національного агентства з питань державної служби (якщо вам відомі випадки корупції серед державних службовців)

(044) 256-00-31

Основні правила поведінки в морозну погоду.

У зв'язку зі значним похолоданням нагадуємо про правила безпеки у морозну погоду та як вберегтись від переохолодження та обмороження.

Переохолодження.

Холод згубно впливає у першу чергу на дрібні кровоносні судини кінцівок. Вони інстинктивно звужуються для збереження тепла, кров приливає до внутрішніх органів, і завдяки цьому підтримується внутрішня стабільна температура тіла. Першими замерзають пальці рук та ніг, а також вуха та ніс – вони найменше захищені через те, що мають тонкий жировий прошарок.

Основні правила поведінки у холодну погоду.

Одягайтеся тепло та багатошарово: одягніть на себе кілька тонких светрів замість однієї теплої. Так ви не спітнієте. При мінусовій температурі повітря це дуже небезпечно. Якщо стане жарко, завжди можна зняти один светр. «Правильний» зимовий одяг складається із трьох шарів: білизна (спідня білизна, колготки, термобілизна), середній шар (светр, кофта тощо), верхній одяг (куртка, штани, шарф, шапка, рукавички). Обирайте взуття з товстою підошвою.

Захищайте відкриті ділянки шкіри: вдягайте рукавички, а ніс та вуха захищайте шапкою, шарфом, піднятим коміром.

Уникайте тісного одягу та взуття, щоб зберегти тепло і уникнути обмороження.

Поїжте перед виходом на вулицю, бажано щось висококалорійне.

Заходьте кожну годину у тепле приміщення, якщо ви проводите цілий день на вулиці.

Зробіть прості вправи для рук або ніг аби посилити кровообіг у замерзаючих судинах. Так само рухайте пальцями ніг.

Не перевтомлюйтесь. Втомлена людина швидше піддається переохолодженню.

Відмовтесь від алкоголю та куріння. Спиртні напої розширюють судини на поверхні тіла, що призводить до швидких втрат тепла. А це заважає судинам оберігати від тепловтрат внутрішні органи. Нікотин також не найкращий помічник у боротьбі з холодом через свій згубний вплив на стінки судин.

Не торкайтесь металу та відмовтесь від металевих прикрас. Ви ризикуєте обморозити шкіру у місці контакту.

Якщо плануєте довгу поїздку або прогулянку, слідкуйте, щоб телефон був заряджений, автівка заправлена.

Ознаки переохолодження: тремтіння, «воскові» плями, оніміння, виснаження, втрата пам’яті, нечітка вимова, млявість, сонливість. У дітей ознаки переохолодження можна помітити, якщо шкіра яскраво-червона та холодна, а вони самі дуже мляві.

Перша допомога при переохолодженні: необхідно зайти у тепле приміщення, зігрітися, випити теплий напій та поїсти. Якщо ж температура тіла нижча за 34 градуси, то потрібна госпіталізація.

Обмороження.

Обмороження – ушкодження ділянок тіла внаслідок впливу низької температури. Найвразливішими є відкриті ділянки шкіри: ніс, вуха, щоки, підборіддя, пальці рук або ніг.

Ознаки: шкіра має білий або сіро-жовтий колір; тверда на дотик; оніміння.

Якщо ви помітили такі симптоми, негайно зверніться до лікаря. Обмороження може завдати серйозної шкоди організму, а важкі випадки можуть призвести навіть до ампутації.

НЕ МОЖНА (!) чіпати обморожені ділянки тіла, розтирати шкіру снігом, опускати уражені кінцівки у гарячу воду та прикладати їх до батареї. Це може призвести до більшого ураження.

При відмороженні слід дотримуватися принципу «внутрішнього зігрівання» уражених тканин – зігрітися, накладати термоізолюючі пов'язки, вживати теплі напої.

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ ПІД ЧАС ОСІННІХ КАНІКУЛ
Коли ідеш на канікули, ПАМ'ЯТАЙ:
Про категоричну заборону:
- чіпати незнайомі і вибухонебезпечні предмети;грати на проїжджій частині вулиці або поблизу неї;
- відходити далеко від будинку, в якому мешкаєш;обігрівати приміщення газом;
- розпалювати вогнище;лазити по деревах і дахах;
- грати із чужими тваринами;збирати незнайомі види грибів і ягід;
- пити воду з невідомих джерел;
- самостійно виїзджати за село , в ліс без супроводу дорослих (вчителів або батьків);
- вступати у контакт та впускати у квартиру або будинок незнайомих людей;
- перебувати на вулиці пізніше, ніж о 21.00.
ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ –ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я!

Основні правила поведінки у холодну погоду

ПРИЄМНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ ВАМ КАНІКУЛ!!!

УВАГА! ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Просимо Вас посилити контроль за дітьми у канікулярний час,

особливо в місцях відпочинку біля водойм!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Пам’ятайте, що літні канікули для дітей — це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул.

Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому у вечірній час.

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!


ПАМ’ЯТКА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ ДЛЯ УЧНІВ

Ось і розпочинаються літні канікули. Як завжди, кожен з нас проведе їх по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів — все це чекає на вас влітку. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок! Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

— Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.

— Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти

— Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.

— Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.

— Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.

— Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.

— Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.

— Під час відпочинку на узбережжі слід обов’язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.

— Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.

— Після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом!

Гарних вам канікул!


ПАМ’ЯТКА З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ НА ЛІТНІХ КАНІКУЛАХ

1. Правила дорожнього руху:

- ходити тільки по правiй сторонi тротуару;

- дорогу переходити не поспiшаючи;

- не можна переходити дорогу навскіс;

- переходячи дорогу слiд подивитися налiво, дiйшовши до середини зупинитися i подивитися направо;

- якщо не встигли перейти вулицю i рух транспорту почався, слiд зупинитися на серединi вулицi i зачекати, поки рух припиниться;

- якщо немає тротуарiв, слiд триматися лiвого боку дороги, тобто йти назустріч транспорту, що рухається.

2. Правила електробезпеки:

- під час вимикання електроприладiв забороняється витягувати вилку з розетки за шнур;

- категорично забороняється користуватися електроприладами, в яких знайдено несправнiсть;

- не торкатися мокрими руками електроприладiв, якi знаходяться під напругою;

- Пам’ятайте: зовнiшнiми ознаками несправностi електропроводки або приладiв є специфiчний запах пiдгораючої iзоляції, з’явлення іскри, перегрівання штепсельних розеток i вилок.

3. Вибухонебезпечні предмети

- до виявлених вибухонебезпечних предметiв нi в якому разi не можна торкатись, перекладати, розряджати, зберiгати;

- забороняється використовувати снаряди для розведення вогню;

- не можна збирати, здавати снаряди в металобрухт;

- виявивши вибухонебезпечнi предмети, необхiдно термiново повiдомити мiлiцiю, школу, вiйськкомат.

4. Правила протипожежної безпеки:

- дотримуйтесь правил протипожежної безпеки в спекотну погоду;

- гра з вогнем — одна з причин пожежi;

- дотримуйтесь правил протипожежної безпеки в турпоходi.

5. Правила поведiнки на водi:

- купатися можна тiльки в сонячну безвiтряну погоду при температурі повiтря не нижче 20—250 С i води — не менш нiж 18—200С;

- купатися дозволяється тiльки в спецiально вiдведених мiсцях;

- забороняється заходити у воду глибше, нiж по пояс, людинi, яка не вмiє плавати;

- не запливайте за знаки огорожi акваторiї пляжу;

- грубi iгри та пустощi у водi небезпечнi для життя;

- не забруднюйте воду та берег; не подавайте хибних сигналiв тривоги;

- не користуйтесь надувними матрацами, катерами та iншими предметами, якi не призначенi для плавання.

6. Правила культури поведінки (правила в громадських місцях):

- завжди прагнiть бути культурною людиною; поступайтеся мiсцем людям похилого вiку;

- поважайте старших, не будь грубим;

- не гуляйте пiзнiше 21 години;

- не сидiть цiлодобово бiля телевiзора, комп’ютера; бiльше читайте художньої лiтератури.

Категорично забороняється:

- ходити на територiї новобудов;

- купатися без догляду дорослих;

- розводити вогнище в лiсi, поблизу лiнiй електропередач;

- iздити на велосипедi на тiй частинi дороги, де рухається транспорт.

Суворо дотримуйтесь правил:

дорожнього руху;

користування газовими, електричними приладами;

поведiнки дiтей на водi;

користування пасажирським лiфтом;

протипожежної безпеки.

ГАРНОГО ВАМ ВІДПОЧИНКУ

Зображення може містити: текст «часом ми вдчуваемо безсилля й злсть як опанувати себе I не зрватись на дитин? заспокойтесь. 1 зробть вдих-видих/ порахуйте до 10/ побудьте на самоті тощо. вивльнть емоцй: напружте розслабте тіло пострибайте потупайте побийте подушку в i̇нший KİMHaTi. запропонуйте дитини обйнятися чи навіть поплакати разом. обговорть i3 дитиною i та ваши емоцй. пояснть чому роззлились: через втому, сум тощо. долайте справжни причини свох емоцй: перевтому конфлкт партнером тощо. дбайте про себе. якщо немае сил опанувати себе, звернться до психолога. A який ваш мирний варант? знайдть його, спробувавши різне. сплка люстрация: Freepik нфографка бда happydity.org nebyjdytynu #небийдитину»

Кiлькiсть переглядiв: 1066

Коментарi

  • TannerCob

    2017-02-27 12:33:10

    Acai Berry - How Come Acai Berry Supplement Beneficial To You? Is the product certified eco-friendly? There are many copycat companies now that are creating products have got low in quality , nor use probably the most beneficial associated with extracting the juice around the berries. Most people who are concered about their bodies know all around the health benefits of acai berry products. They have been used for centuries in South america by ancient medicine porn stars. The people in the America just started using Acai in finally couple of years, any several endorsements from megastars...